Obrazy

Tradycyjnie, stylowo, ponadczasowo

Obraz pejzaż chłodna górska kraina

Z każdej strony zalewa nas moda na nowoczesność i dotyczy to także wyposażenia i dekoracji wnętrz naszych domów i mieszkań. Nie jest to także obojętne w przypadku malarstwa i obrazów, które ozdabiają naszą najbliższą przestrzeń.

Dawniej dominowały obrazy pejzaże przedstawiające widoki zachodów słońca, góry, jeziora ogólnie pojętą przyrodę. Stosowane techniki odzwierciedlały rzeczywistość mniej lub bardziej realistyczny. Obecnie fani klasyki mogą z powodzeniem znaleźć obrazy ręcznie malowane, które przedstawiają pejzaże i przyrodę, poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Obraz pejzaż chłodna górska kraina
Obraz pejzaż chłodna górska kraina

Równie często malarze tworzyli obrazy portrety i to zarówno te przedstawiające znane postacie z życia publicznego i historii jak i portrety członków najbliższej rodziny osoby, która je zamawiała. Ta niezwykle ciekawa pamiątka na lata utrwala pamięć o członkach rodziny.
W ostatnich latach popularne stało się także wykonanie obrazów ręcznie malowanych – portretów na podstawie zdjęć osoby portretowanej. Dzięki internetowi, zamówienie tego typu dzieła jest niezwykle proste i może stanowić bardzo interesujący pomysł na prezent.

 

Obraz portret kobiety
Obraz portret kobiety

W opozycji do klasyki w ofercie galerii malarstwa pasjonaci tej sztuki znajdą nowoczesne obrazy abstrakcje szokujące formą, stylistyką i barwą. Nowocześni malarze pozwalają sobie także na prace i zróżnicowanie form stosując podział tworzonych obrazów na dyptyki, tryptyki a także kompletując dzieła w zestawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + eleven =