Obrazy

Popularność obrazów na zamówienie

W dzisiejszych czasach oryginalność i personalizacja jest w cenie, dlatego też w każdym aspekcie naszego życia staramy się żeby nasze zachowania były postrzegane jako kreatywne, ale też dopasowane do sytuacji. Lubimy rzeczy dedykowane, wykonywane ręcznie przez nas lub osobę, która się w tym specjalizuje ważne, żeby były jedyne w swoim rodzaju. Takie rzeczy są wyrazem emocji i chęci, bo nie zostają po prostu zakupione w sklepie. Trzeba je najpierw wykreować, a później albo wykonać samemu (jeśli mamy określone zdolności) albo zlecić specjaliście z danej dziedziny. Personalizowane przedmioty są na tyle atrakcyjne, że chcemy mieć je w domu, w szafie, chętnie obdarowujemy nimi naszych bliskich, ponieważ cieszymy się ich niepowtarzalnością i wyrazistym charakterem.

Stąd też tak dużą popularnością w ostatnich czasach cieszą się obrazy na zamówienie. Możemy je zamówić sobie samemu do domu lub biura ale też jest to świetny rodzaj prezentu, który na pewno nie powtórzy nikt inny z gości. Ta forma podarunku sprawdzi się na jubileusze, rocznice, urodziny, święta czy jako pamiątka ślubna dla pary młodej. W tej atrakcyjnej formie możemy wyrazić wiele emocji od pamięci i szacunku po miłość czy przyjaźń. To od nas zależy jaką wielkość i formę przyjmie obraz czy będzie pojedynczym dziełem czy wybierzemy nietypowy rodzaj – tryptyk – obraz składający się z kilku elementów, ale w całości przedstawiający jeden konkretny element. Również naszą decyzją jest to co znajdzie się na nim – czy będzie to kopia znanego dzieła, portret, natura, ulubiony krajobraz czy jeszcze coś innego co chcemy przenieść na płótno. Dużą popularnością w ostatnich czasach cieszą się również karykatury – portret w krzywym zwierciadle. Wykonane z wyczuciem mogą być naprawdę miłą pamiątką. Ważne żeby odbiorcą była osoba z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

bddb434f01a08beff2d1553d4da50059

 

Jeśli masz wątpliwości czy Twój pomysł może zostać zrealizowany znajdź artystę, którego estetyka jest bliska Twojej i przedstaw mu projekt. Jeśli ma to być portret lub inne odwzorowanie czegoś co masz na zdjęciu, po prostu je pokaż. Jeśli jest to coś innego co możesz tylko opisać zrób to jak najlepiej i poproś o szkic tak aby efekt końcowy był dla Ciebie zadowalający. Przy takim projekcie warto również zastanowić się nad samą techniką wykonania obrazu może to być farba olejna akwarela lub inne. Ceny takich projektów ustalane są indywidualnie ponieważ zależą od wielu czynników tj. użytych materiałów, rozmiaru obrazu, wybranej techniki, tematyki, czy samej trudności i szczegółowości.

Bez względu na wszystko zamawiając obraz mamy gwarancję niepowtarzalności, indywidualnego podejścia, możliwości wprowadzania ewentualnych zmian podczas realizacji a co najważniejsze satysfakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 4 =