Obrazy

Obrazy na zamówienie

Idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które mają wizje i pomysł na stworzenie własnego obrazu lecz brakuje im wystarczających zdolności artystycznych lub odpowiednich narzędzi. Producenci przy zamawianiu obrazu nie narzucają nawet techniki jego wykonania. Wszystko zależy od osoby zamawiającej. Można wybrać technikę wśród wszystkich technik którymi dysponuje dany artysta (farby olejne, farby akrylowe) a także kolory z całej palety kolorów dzięki czemu klient nie musi się ograniczać a jego wyobraźnia może pracować, motywy, kształt, ozdoby oraz wszystko na co tylko wpadniemy. Obraz na zamówienie nie tylko może być naszym pomysłem, może to być równie dobrze obraz namalowany ze zdjęcia, z internetu lub kopia obrazu który już posiadamy. Wszystko zależy od klienta. Obraz ręcznie malowany na zamówienie to idealny pomysł na prezent na różne okazje. Dzięki niemu możemy stworzyć wyjątkową pamiątkę dla kogoś bliskiego lub dla siebie.

Inną alternatywą obrazu jest portret na zamówienie. Możemy stworzyć niepowtarzalny portret swój, swojej rodziny lub przyjaciół z własnego pomysłu. Jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. Nie ma lepszej pamiątki z urodzin, chrztu czy ślubu niż właśnie obraz przedstawiający tą chwilę. Obrazy na zamówienie odmienią wystrój każdego pokoju, biura czy kuchni. Wystarczy otworzyć się na nowe doświadczenia i na chwile poczuć się jak artysta projektując własny obraz lub portret.
Jednak najważniejsze jest to że każdy znajdzie coś dla siebie i chodzi tutaj o budżet. Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, nie musisz się martwić tylko wybrać obraz namalowany pastelami, kredkami olejnymi lub techniką suchego pędzla. Estetyczność obrazu i jego wygląd nie zmienią się a twoja kieszeń nie odczuje tego wydatku.
Styl i technika obrazów jest dowolna, tak samo jak i tematyka. Możemy zamówić obrazy abstrakcyjne, pejzaże, martwą naturę, zwierzęta, portrety, kopie znanych obrazów i wiele innych. Do każdego obrazu malarz podchodzi indywidualnie co nadaje im uroku i blasku. Każdy obraz jest inny ponieważ to klienci decydują o wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three − one =